35823 klimat logoDbaj o klimat – redukuj CO2
To hasło będzie Wam towarzyszyć w szkole przez cały II semestr. Mamy jednak nadzieję, że będzie to hasło przewodnie całego Waszego życia!. „Co ja jeden mogę?” – powie niejeden z Was. Odpowiemy - niewiele, ale już 40 mln Polaków może więcej - a 7,8 miliarda ludzi na Ziemi może wszystko! Zatem zaczynamy!
Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez firmę Little Greenfinity. Klasy biologiczne - IIb oraz IIIeg uczestniczyły w warsztatach dotyczących zmian klimatycznych Efektem warsztatów jest stworzenie projektu „Dbaj o klimat – redukuj CO2” oraz jego realizacja z udziałem uczniów naszej szkoły. Projekt rusza w marcu – będziecie na bieżąco informowani o działaniach związanych z realizacją. Zdobędziecie wiedzę, umiejętności i zaczniecie działać! Od Was zależy przyszłość NASZEJ PLANETY!