zakonczNareszcie!!! ????Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo, ale wreszcie nadszedł! Oto wakacje☀️????‍♂️ przed nami, a te będą trwały ponad dwa miesiące! Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23 miała szczególny charakter, ponieważ oprócz wyróżnionych uczniów, nie tylko w ramach wysokich średnich na świadectwie, pani Iwona Rosa po raz ostatni wystąpiła w roli dyrektora szkoły, zaś pan Mirosław Sroka odebrał nagrodę???? jubileuszową z okazji 20 lat pracy pedagogicznej. Piękne przemówienia, kwiaty, a także wielkie emocje towarzyszyły wszystkim obecnym! Tak więc, pozostaje nam tylko cieszyć się ze słonecznych dni i czerpać obficie ze źródła życia!⚽️????‍♀️????‍♀️????‍♂️ Do zobaczenia we wrześniu!!!