Nauczyciele aktualnie pracujący w I LO

Rosa  Budzinska  Badzynska  Bielinska  kobieta  mezczyzna  

Czetyrbok  Czopinski  Grodzka  Koplin  Kordowski  Krahel  

mezczyzna  kobieta  Leczycka  kobieta  Lichacz  Liminowicz  

kobieta  Malota  Milewski  Orczyc Musialek  Paczesniak  Piotrowska 

Popczynski  Prazmo  mezczyzna  kobieta  Wojciulewicz  Zawadzka  

Zawislak

 

 

 Dyrektor szkoły - mgr Iwona Rosa

 Wicedyrektor szkoły - mgr Beata Budzińska

Dyrektorzy I LO
Józef Czerniawski -
1945-1947
Berta Sangowicz -
1947-1948
Jadwiga Stasiun -
1948-1949
Mateusz Gilewicz -
1949-1950
Stanisław Gniazdowski -
1950-1951
Stefan Sobaniec -
1951-1952
Zenon Stefański -
1952-1965
Jan Tuszkowski -
1965-1985
Ema Jadwiga Wielgosz -
1985-1991
Franciszka M. Paschalska -
1991-2001
Marek Cieślewicz -
2001-2009
Iwona Rosa -
2009-
Wicedyrektorzy I LO
Adela Koszewska
 
Mikołaj Czuczo
 
Krystyna Drab
 
Julian Rachowicz
 
Franciszek Radkiewicz
 
Halina Szabłowska
 
Marianna Majewska
 
Ema Jadwiga Wielgosz
 
Maria Grodzka
 
Hanna Schoenherr
 
Jadwiga Biernacka
 
Irena Piotrowska
 
Marek Cieślewicz
 
Danuta Głowacz
 
Dorota Siudzik
 
Beata Budzińska
 

 

Język polski Język angielski
Józef Czerniakowski
-
1945-1947
Stanisława Hannemann Waczków
-
1947-1970
Aleksandra Klupsch
-
1948-1951
Zofia Bartnikowska-Mikłaszewicz
-
1948-1961
Wilhelmina Minikowicz
-
1952-1953
Franciszka Skrobot
-
1952-1953
Krystyna Myneth
-
1952-1953
Krystyna Drab
-
1953-1965
Cyryla Szamborska
-
1960-1996
Tadeusz Niedźwiecki
-
1963-1967
1970-2002
Halina Wojciechowicz
-
1965-1966
Maria Grodzka
-
1965-1996
2000-2001
Janina Dwilewicz
-
1968-1992
2001-2003
Teresa Targońska
-
1971-1973
Ewa Matysiak
-
1974-1976
Lidia Brdak-Swółł
-
1985-1987
Iwona Rosa
-
1987-
Alina Gąszczak
-
1992-1994
Joanna Sapieha
-
1994-1996
Mirosława Łychacz-Czetyrbok
-
1995-
Aleksandra Głowacz-Biłyj
-
1995-1999
Teresa Nosewicz
-
1995-1997
1997-2001
Anna Leczycka
-
1996-
Jacek Liminowicz
 
Ewa Semenowicz
-
 
-
2000-2001
2003-
2004-2007
Beata Budzińska

-

2009-
Bożena Sangowicz-Borkowska
-
1946-1949
Mateusz Bogdanowicz
-
1991-1995
Lidia Popczyńska
-
1992-2016
Clifford Keith Robertson
-
1993-1995
Anna Budzich
-
1994-1997
Jarosław Czopiński
-

1995-2015

2016-

Jarosław Jarzynka
-
1996-1999
Beata Jarzynka
-
1997-1999
Marta Grecka-Apanasewicz
-
1998-1999
Agnieszka Łobodzińska
(Jakóbczak)
-
1999-
Zbigniew Miksa
-
1999-2001
Magdalena Wasilewska
-
2000-2003
Agnieszka Warmińska
-
2003-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Język niemiecki Język francuski
Berta Sangowicz
-
1945-1952
Danuta Piotrowska
-
1963-1988
Hanna Schoenherr
-
1970-1997
2000-2001
Barbara Borowik
-
1967-1969
Małgorzata Badzyńska
-
1985-
Małgorzata Rucińska-Lasota
-
1985-1986
1998-2000
Irena Buszko
-
1988-1989
Teresa Czacharowska
-
1992-1993
Ewa Łapińska
-
1995-1996
Barbara Zawiślak
-
1997-
Przemysław Zakrzewski
 
 
Ryszard Niklas
-
 
 
-

2000-2001
2003-2009

2009-2010

Berta Sangowicz
-
1945-1953
Julian Rachowicz
-
1954-1969
Krystyna Cichowicz
-
1968-1969
Halina Bobrowicz
-
1969-1970
Liliana Góra
-
1970-2002
 
 
 
 Język łaciński
 
 
 Halina Bobrowicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Język rosyjski Matematyka
Adela Koszewska
-
1949-1952
Karol Szarek
-
1952-1953
Danuta Michniewska
-
1953-1968
Borys Żagałkowicz
-
1954-1965
Józef Radyno
-
1963-1965
Halina Połubińska
-
1968-2000
Alicja Hawrosz
-
1969-1991
Halina Podhajna-Adrukajtis
-
1972-1976
Józef Lichacz
-

1979-1987
1991-1992
1994-1996 
2001-2004

2011-2012

2014-

Bronisława Tuszkowska
-
1987-1988
Anna Michalec
-
1996-1997
Anna Pupiałło
-
1998-1999
Krystyna Bergau
 
Ewa Orczyc- Musiałek
-
 
-

2000-2001

2012-

Jadwiga Strauch
-
1945-1948
Józef Kaleciński
-
1948-1949
Maria Klimowicz
-
1949-1955
Zygmunt Sabiniarz
-
1949-bd
Janina Pelczarska
-
1949-bd
Janusz Wojciechowicz
-
1948-1973
Wilhelmina Minikowicz
-
1952-1954
Mikołaj Czuczo
-
1953-1973
Halina Szabłowska
-
1960-1992
Maria Grodzicka
-
1970-1971
Zygmunt Góra
-
1971-1976
Michał Onyszko
-
1972-1974
Irena Piotrowska
-
1972-2004
2006-
Elżbieta Leśniewska
-
1973-1995
Irena Dwilewicz
-
1974-1977
Anatol Adamiuk
-
1975-1976
Helena Wróblewska
-
1983-1985
Kazimierz Radomski
-
1985-1986
Evelyn Jelec
-

1986-1990
2001-2007

2012-2015

Stanisław Kozielski
-
1988-1991
Ligia Pacześniak
-
1989-
Mariola Boryn
-
1992-1999
Barbara Grodzka
-
1994-
Dorota Siudzik
-
2000-2001
2002-2015
Agnieszka Kurzynowska 
2008-2009
Krzysztof Milewski 2016 - 
 
Fizyka Biologia
Jadwiga Strauch
-
1945-1946
Stanisław Zagrodzki
-
1946-1947
Bronisław Zapaśnik
-
1946-1952
Konstanty Skarżyński
-
1950-1952
Cezary Swięcki
-
1946-bd
Jadwiga Chrapowicka
-
1951-1953
Władysław Łapicki
-
1953-1960
Jerzy Szamborski
-
1959-1995
Bronisława Pstrak
-
1960-1991
Marek Niemyjski
-
1977-1978
Adrzej Każarnowicz
-
1980-1983
 Ewa Kulas
-
1987-
Jadwiga Biernacka
-
1991-2001
Barbara Grodzka
-
1994-2000
Jarosław Lewiński
-
1995-1996

Kazimierz Radomski 

 

Jan Rommel

-

 

-

2009-2013

2015-2017

2014-2015

Prof. dr hab. Stanisław Bernatowicz
-
1945-1947
Wanda Mościcka
-
1947-bd
Zygmunt Sabiniarz
-
1949-bd
Maria Kusznierewicz
-
1947-1948
Zofia Masłowska
-
1948-1949
Zygmunt Białokoz
-
1949-1954
Irena Niezgoda
-
1954-1957
Zygmunt Grajkowski
-
1957-1962
Alicja Łopatek
-
1960-1964
Jolanta Groba
-
1963-1970
Ema Jadwiga Wielgosz
-
1964-1996
Mirosława Józefowicz
-
1970-1975
Alicja Kruszyńska
-
1972-1995
2001-2002
Alicja Pełszyńska
-
1975-1980
Marta Rogowska
-
1980-1981
Elżbieta Trejnis
-
1981-1993
Irena Mamryk
-
1988-1989
Anna Prażmo
-
1991-
Elżbieta Wojciulewicz
-
1994-2003
2007-
Ireneusz Sakss
-
1995-1996
 
Geografia Przysposobienie obronne
Stanislaw Stolarzewski
-
1945-1946
Michał Grembicki
-
1946-1947
Edmund Schajer
-
1947-1948
Eugenia Ogonowska
-
1948-1960
Grażyna Poczobutt
-
1948-1951
Zenon Stefański
-
1948-1951
1953-1966
Zygmunt Klimaszewski
-
1949-1957
Irena Niezgoda
-
1954-1957
Bolesław Jakubczak
-
1963-1968
1974-1975
Gertruda Bujak
-
1963-1965
Elżbieta Piekarska
-
1965-1967
Marianna Majewska
-
1966-1971
Danuta Głowacz
-
1971-2009
Grzegorz Sacharczuk
-
1995-1996
Sebastian Krahel
-
2001-
Konstanty Skarżyński
-
1950-1952
Stanisław Przybylski
-
1953-1954
Teresa Kasinowicz-Bartnicka
-
1952-1953
Julian Rachowicz
-
1953-1955
Adam Fura
 
Józef Lichacz
-
 
-

1955-1988

1985-1987

Jarosław Krajewski
-
1987-1988
2005-2007
Ryszard Boczoń
-
1988-1990
płk Marek Waszewski
-
1988-1989
Marek Cieślewicz
-
1988-1989
Henryk Jaworski
-
1995-1998
Maria Leszczyńska
-
1998-2008
kpt. Andrzej Krygier
-
2000-2004
Bogusław Mocias
-
2005-2006
Marta Koplin
-

2005-

 
Historia Wiedza o społeczeństwie
Halina Bobrowicz
-
1945-1946
Ludwig Pelczarski
-
1949-bd
Emilia Jacewicz
-
1946-1955
Apolonia Wiśniewska
-
1948-1956
Stanisław Klimowicz
-
1949-1952
Stefan Sobaniec
-
1951-1952
Danuta Grabowska
-
1955-1961
Irena Koleśnik
-
1959-2001
Stefan Żurawski
-
1961-1962
Wiesław Drozdowski
-
1962-1963
Jan Markiewicz
-
1963-1970
Lucyna Korzeniewska
-
1970-1977
Bohdana Szuszkiewicz
-
1974-1975
Kazimiera Gierwel
-
1978-1985
Marek Cieślewicz
-
1988-
Michał Glinka
-
1986-1987
Franciszka Michalina Paschalska
-
1991-1995
2001-2002
Stefan Musiałek
-
1995-1996
Jolanta Cieślewicz
-
1997-
Mirosław Sroka
-

2002-

Paweł Kordowski - 2017-
Jan Motłoch
-
1951-1952
Stanisław Klimowicz
-
1952-1953
Witold Białoszewski
-
1953-1954
Emilia Jacewicz
-
1954-1955
Danuta Grabowska
-
1955-1961
Irena Koleśnik
-
1961-1965
Jan Tuszkowski
-
1965-1988
Zofia Timofiejska
-
1988-1989
Marek Cieślewicz
-

1989-1991

2009-2010

Franciszka Michalina Paschalska
-
1991-2002
Mirosław Sroka
-

2002-

Paweł Kordowski - 2017-
 
Chemia TI oraz informatyka
Maria Kusznierewicz
-
1945-1946
Stanisław Zagrodzki
-
1946-1948
Grażyna Poczobutt
-
1948-1951
Janusz Wojciechowicz
-
1948-1952
Antonina Bernatowicz
-
1951-1974
Jolanta Groba
-
1963-1970
Alicja Kruszyńska
-
1972-1995
Zbigniew Jędrzejuk
-
1974-1990
1996-2004
Irena Sekuła
-
1988-1989
Gertruda Jank-Makowczenko
-
1991-1992
Jadwiga Chmielewska
-
1991-1996
Irena Kwiatkowska
-
1991-1991
Małgorzata Bobicz
-
1993-1994
Maria Leszczyńska
-
1994-
Jolanta Stańczak
-
1994-1996
Halina Szabłowska
-
1976-1980
Evelyn Jelec
-
1986- 2015
Monika Bochan
-
1995-1996
Dariusz Popczyński
-
1991-
Paweł Kordowski
-
2017-
 
 
 
 
Przedsiębiorczość/Edukacja dla bezpieczeństwa  
Wiedza o kulturze
Marta Koplin
-
2001-
Anna Leczycka
-
2001-
Iwona Rosa
-
2001-2008
Mirosława Czetyrbok
-
2001-2008
 
Etyka Religioznawstwo
Leszek Garcarz
-
1993-1994
Jan Tuszkowski
-
1988-1989
Marek Cieślewicz
-
1989-1990
 
Wychowanie fizyczne Religia
Henryk Piątkowski
-
1945-1946
Jadwiga Kontrymowicz
-
1945-1947
Bolesław Kłosowski
-
1946-1947
Józef Bencel
-
1947-1951
Aldona Jackiewicz
-
1947-1948
Maria Stefanowicz
-
1948-1949
Wanda Koperkiewicz
-
1949-1951
Zygmunt Petz
-
1951-1953
Leokadia Kiewlicz
-
1951-1953
Józef Kosiński
-
1953
Antoni Wojciewchowicz
-
1953-1971
Danuta Jelec
-
1953-1991
Edward Sulikowski
-
1960-1961
Marian Lemecha
-
1971-1977
Ewa Somerlik
-
1978-1980
Bogusław Mocias
-
1979- 2013
Grażyna Modrzewska
-
1981-1982
Maria Bielińska (Łuczko)
-
1985-1986
1997-
Halina Ilińska
-
1986-1987
Jarosław Krajewski
-
1987-
Piotr Boć
-
1988-1989
Dariusz Popczyński
-
1991-1998
2007-
Jerzy Roginiewicz
 
Ewa Michalczewska
-
 
-

2001-2002

2007-2008

ks. Franciszek Bryks
-
1945-1946
ks. Kazimierz Cyganek
-
1946-1948
ks. Emil Dawid
-
1946-1948
ks. Bogdan Lendziszewski
-
1949-1953
ks. Władysław Piwowarski
-
1958-1959
ks. January Stachowiak
-
1958-1959
ks. Mieczysław Banek
-
1990-1991
Cyryla Szamborska
-
1990-1991
Jerzy Szamborski
-
1990-1991
ks. Norbejt Gajda
-
IX-XII 1991
ks. Antoni Sawicki
-
1991-1992
Marek Wojciechowski
-
1992-1993
ks. Stanisław Szelągowski
-
1992
Jacek Skowronek
-
1993-1999
ks. Dariusz Drężek
-
1995-1996
ks. Marek Sewastynowicz
-
1999-2000
Zofia Żarnoch
-
1998-2004
Barbara Kozikowska
-
2000-
ks. Marcin Oleksy
-
2004-2005
ks. Sławomir Kudrawiec
-
2005-2008
ks. Krzysztof Pachucki - 2008-2009
ks. Krzysztof Karski -

2009- 2012

Monika Murach- Gładczuk - 2010- 2015
ks. Sylwester Rendziński - 2012-2016
ks. Rafał Małota - 2016-
 
Wychowanie techniczne Rysunek i plastyka
Jadwiga Kontrymowicz
-
1945-1949
Jerzy Łokutko
-
1949-1951
Irena Wiśniewska
-
1959-1965
Edward Sulikowski
-
1961-1962
Mirosław Cisz
-
1965-1970
Krystyna Gasewicz
-
1965-1991
Krystyna Ziembińska
-
1968-1976
Lech Mrozinkiewicz
-
1970-1976
Barbara Gray
-
1988-1989
Piotr Huta-Hołdowski
-
1988-1989
Wiesław Szoka
-
1994-1996
Bolesława Bryks
-
1947-1948
Kazimierz Żywuszko
-
1948-1951
Maria Sobaniec
-
1951-1952
Irena Rezanko
-
1952-1955
Krystyna Gasewicz
-
1965-2001
Krystyna Ziembińska
-
1968-1976
Krzysztof Michalczak
-
1987-1988
 
Muzyka Biblioteka
Piotr Białoszewski
-
1945-1946
Edmund Schajer
-
1946-1947
Edward Kobiela
-
1946-1948
Stanisław Błocki
-
1948-1953
Władysław Łapicki
-
1953-1960
Anna Choroszewska
-
1963-1986
Kazimierz Gierwel
-
1967-1969
Irena Jaworska
-
1970-1972
Eugeniusz Baryń
-
1975-1976
Jolanta Makarewicz
-
1987-2002
Zofia Bartnikowska-Mikłaszewicz
-
1948-1961
Stanisława Hannemann
-
1951-1955
Celina Wierzyńska
-
1955-1960
Zofia Czuczo
-
1957-1974
Maria Król
-
1974-1984
Liliana Góra
-
1977-1992
Janina Dwilewicz
-
1984-2004
Ema Jadwiga Wielgosz
-
1991-1992
Jolanta Makarewicz
-
1992-2006
Zbigniew Jędrzejuk
-
2001-2004
mgr Anna Prażmo
-
2007-
mgr Anna Leczycka - 2010-
 
Pedagogika Przygotowanie do życia w rodzinie
Zenon Wróblewski
   
Bazyli Torbicz
   
Irena Mazur
- 1974-1975
Liliana Góra
- 1975-1980
 
Kierownicy internatu Wychowawcy internatu
Edmund Schajer
-
1946-1948
Stefan Siemiennich
-
1948-bd
Adam Fura
-
1955-1965
Horst Krasowski
-
1965-1980
Józef Lichacz
-
1980-1983
Zenon Wróblewski
-
1983-1992
Leszek Garcarz
-
1992-1995
Krystyna Gasewicz
-
1995-1999
Marek Kubiński
 
 
Bazyli Torbicz
 
 
Joanna Augustynowicz
 
 
Leszek Garcarz
 
 
Mirosława Bobicz
 
 
 
Pedagog szkolny
Julita Ewa Zawadzka ( Łomot)
- 2005-
 
Pracownicy administracji aktualnie pracujący w szkole
Sekretariat Kierownik gospodarczy
Ewelina Grajewska      2004 -    
Anna Szeląg (Lachowska) 2008 -
   
   
Izabela Borawska         2014 -
 
 

Pracownicy obsługi aktualnie pracujący w szkole:

Bożena Jurczak      1993-

Danuta Maksimowicz  2010-

Irena Kosińska    2011-

Lucyna Tyryłło   2013-

Wioletta Danowska 2014-

Czesław Maksimowicz 2010-