W imieni20180315 100741u Fundacji Aleksandra Jabłońskiego oraz Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki stosowanej gorąco zachęcam uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie :" Olimpijczycy".

Konkurs adresowany jest do uczniów klas maturalnych, którzy są laureatami lub finalistami olimpiad lub wojewódzkich konkursów przedmiotowych, z obszaru nauk ścisłych, przyrodniczych lub technicznych.

Nagrodami w konkursie są cztery roczne stypendia w wysokości od 1 000 do 1 800 zł miesięcznie.

Udział w konkursie polega na nadesłaniu zgłoszenia zwierającego opis dotychczasowych osiągnięć, zainteresowań kandydata oraz planów naukowych wraz z cv i dokumentami poświadczającymi jego osiągnięcia ( w tym świadectwo maturalne).

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej: www.faj.org.pl