Hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia "Zdrowie dla Wszystkich" było tematem kwietniowego konkursu promującego zdrowy styl życia. Zgłoszone plakaty można było obejrzeć podczas szkolnej akcji przygotowanej przez uczniów klasy IC na korytarzu szkolnym. Wyróżnienie i nagrodę książkową zdobyła Weronika Borawska, IB. Gratulujemy!

W kolejnym tygodniu odbyły się spotkania w ośmiu klasach z psychologami ze Szpitala Psychiatrycznego w Węgorzewie. Panie: Joanna Kamińska i Magdalena Wojgienica opowiedziały o tym, jak najlepiej dbać o swoje emocje i zdrowie psychiczne. Inicjatorkami szkolnej akcji poświęconej zdrowiu były Anna Prażmo i Julita Zawadzka.