Międzynarodowy Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w życiu szkoły i choć bardziej czujemy się młodzieżą, to jednak trudno zaprzeczyć, iż każdy jest czyimś dzieckiem! Tym razem wybraliśmy się na stadion, aby w ten słoneczny dzień oddać się sportowym zmaganiom i ekscytującej rywalizacji! Dominowały konkurencje lekkoatletyczne takie jak biegi na 400 i 800m, skoki w dal, czy pchnięcie kulą. Nie da się ukryć, że świetne wyniki były rezultatem gorącego dopingu publiczności! Liczne dyplomy, medale i puchar, niech będą tego dowodem! A kto zgłodniał, czekały na niego grillowane kiełbaski! W powietrzu czuć już wakacje!!!




























