PROJEKT MATURA 2019

W ramach szkoleń maturzyści nabędą kluczowe umiejętności przy efektywnej nauce do egzaminu dojrzałości, jak również niezbędne w dalszym dorosłym życiu:

  • Radzenie sobie ze stresem (przydatne szczególnie podczas egzaminu ustnego);
  • Zarządzanie sobą w czasie (jak przygotować się organizacyjnie do matury);
  • Skuteczne uczenie się i zapamiętywanie;
  • Planowanie i harmonogramowanie działań;
  • Opanowanie technik szybkiego czytania.

90% finansowane jest w ramach unijnego projektu „NOWE UMIEJĘTNOŚCI – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI” – o szczegółach można przeczytać na stronie internetowej: frr.org.pl.

10% finansowane jest w ramach wsparcia z Lokalnej Organizacji Turystycznej „MAZURY”   

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, a w czasie zajęć mają zapewnione pełne wyżywienie (obiad oraz przerwy: woda, herbata, słodki poczęstunek).

Szkolenie obejmuje dwa weekendy w terminach 19-21.10 i 26-28.10.2018

Piątek od 14.30 do 18.00

Sobota od 9.00 do 17.30

Niedziela od 9.00 do 14.30

Jak zapisać się na szkolenie?

Pełnoletni uczestnicy: uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, podpisanie umowy, wypełnienie wniosku o dotację 10%, podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niepełnoletni uczestnicy: w formularzu wpisanie jedynie swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, adresu email i numeru telefonu.

Kto prowadzi szkolenia?

Osoby z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym w pracy zarówno z młodzieżą, jak i w biznesie.

Kto jest organizatorem szkoleń?

Wszechnica Edukacyjna Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 27 – firma szkoleniowa współpracująca m.in. przy projektach Ministerstwa Edukacji Narodowej dla nauczycieli i dyrektorów z całej Polski; w 2018 r. w ramach środków unijnych przeszkoliła już kilkuset uczniów i studentów z Warmii i Mazur.

Rodziców zainteresowanych szkoleniami zapraszamy 21.09.2018 r. o godz. 13.00 do Hotelu Wodnik na spotkanie z organizatorami i osobami prowadzącymi szkolenie. Rodzice mogą kontaktować się ze mną pod nr tel. 509 538 899 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.