Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dwoje naszch uczniów, czyli Marcelina Dąbrowska z IB i Adam Ferenc z IIE, zdobyli wyróżnienia w szóstej edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego pod tytułem "Mój zabytek", organizowanego przez Pałac Młodzieży w Olsztynie pod patronatem prezydenta miasta. Warto zaznaczyć, że na 241 nadesłanych prac, wyróżnionych zostało tylko dziesięć, zaś dwie z nich były autorstwa naszych fotografów, którzy swoje doświadczenie w pracy ze sprzętem i różnych aranżacjach zdobywali w ramach szkolnego koła fotograficznego pod opieką p. Jacka Liminowicza. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w zajęciach i zgłaszanie się do opiekuna. Ponadto zdjęcie Marceliny znalazło się na plakacie promującym konkurs, więc nasza radość była podwójna :)