Odsłony: 75

unnamed swKilka dni temu, 30 kwietnia 2021roku, uczniowie klas trzecich usłyszeli ostatni dzwonek w murach naszej szkoły! Zanim jednak wybrzmiał on po raz ostatni, odbyły się uroczystości pożegnalne naszych koleżanek i kolegów. Tak, uroczystości, ponieważ ze względu na covidowe okoliczności, pożegnanie odbyło się w kilku odsłonach, z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Tak szybko minęły te trzy lata!!! Dla całej społeczności naszego liceum, a szczególnie maturzystów, był to rok niezwykle trudny - bez spotkań na szkolnym korytarzu, wycieczek czy studniówki... za to z kolegami i nauczycielami na płaskim ekranie komputera... i choć nie tak ów rok sobie wyobrażaliśmy, to wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami! Zwłaszcza po świetnie zdanych egzaminach maturalnych! Za nami trzy niezwykłe lata, przed nami zaś nowe wyzwania, przyjaźnie i cele! I choć trudno się żegnać, to jednak nikt nie zabierze nam wspomnień z kochanego liceum!

film 1  film 2
 

galeria