otrzesinyOtrzęsiny to zawsze wielkie wydarzenie w życiu szkoły, zwłaszcza dla klas pierwszych, które przy pomocy tego "rytuału", stają się nieodłączną częścią braci uczniowskiej! Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem Czterech Pór Roku i trzeba przyznać, że pierwszaki stanęły na wysokości zadania! Jury oceniało nie tylko kostiumowe zaangażowanie, ale i jakość sezonowych metamorfoz. Dodatkowe punkty otrzymywała klasa, której wychowawca również się przebrał! Wśród konkurencji była oczywiście tematyczna autorska piosenka, a wśród gier terenowych między innymi poszukiwanie koszulki po omacku idąc za głosem nauczyciela, jedzenie pływającego jabłka, czy konkurs na taneczny układ choreograficzny! Jedno jest pewne! Takiej wspaniałej atmosfery dawno już nie oglądaliśmy, a radość i entuzjazm, wyraźnie rysowały się na twarzach.

I najważniejsze! Otrzęsiny wygrała klasa I B, której wychowawcą jest pan Jacek Liminowicz i to ona przygotuje przyszłoroczne zmagania! Szczerze gratulujemy!

Fotorelacja: Krzysztof Gasiński i Szymon Zaniewski /uczestnicy warsztatów Cyberfoto/   galeria