Dzięki uprzejmości ES-System Wilkasy i otwartości firmy na współpracę ze szkołą uczniowie klasy trzeciej mieli możliwość poznać organizację pracy i proces produkcji w fabryce, która od kilku lat jest częścią Grupy Glamox. Pod opieką Pana Andrzeja Wyzińskiego, Kierownika Pionu Utrzymania Ruchu i Narzędziowni, Pana Łukasza Urbaniaka, głównego specjalisty ds BHP i Pani Pauliny Karczewskiej, HR Business Partner odwiedziliśmy wszystkie działy fabryki obserwując środowisko zawodowe i poznając produkcję i specyfikę wykonywanej pracy zarówno dziś, jak i dawniej. Udzielone przez specjalistów ES-System informacje wzbogaciły wiedzę uczniów w zakresie branży oświetleniowej, a przede wszystkim umożliwiły im weryfikację wyobrażeń o zawodach i wymaganiach zawodowych. Dziękujemy za profesjonalnie przeprowadzone spotkanie i miłą atmosferę!