W ramach szkoleń maturzyści nabędą kluczowe umiejętności przy efektywnej nauce do egzaminu dojrzałości, jak również niezbędne w dalszym dorosłym życiu:

• Radzenie sobie ze stresem (przydatne szczególnie podczas egzaminu ustnego);
  • Zarządzanie sobą w czasie (jak przygotować się organizacyjnie do matury);
  • Skuteczne uczenie się i zapamiętywanie;
  • Planowanie i harmonogramowanie działań;
  • Opanowanie technik szybkiego czytania.

90% finansowane jest w ramach unijnego projektu „NOWE UMIEJĘTNOŚCI – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI” – o szczegółach można przeczytać na stronie internetowej: frr.org.pl.

10% finansowane jest w ramach wsparcia z Lokalnej Organizacji Turystycznej „MAZURY”

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, a w czasie zajęć mają zapewnione pełne wyżywienie (obiad oraz przerwy: woda, herbata, słodki poczęstunek).

Szkolenie obejmuje dwa weekendy w terminach 19-21.10 i 26-28.10.2018

Piątek od 14.30 do 18.00

Sobota od 9.00 do 17.30

Niedziela od 9.00 do 14.30

Jak zapisać się na szkolenie?

Pełnoletni uczestnicy: uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, podpisanie umowy, wypełnienie wniosku o dotację 10%, podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niepełnoletni uczestnicy: w formularzu wpisanie jedynie swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, adresu email i numeru telefonu.

Kto prowadzi szkolenia?

Osoby z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym w pracy zarówno z młodzieżą, jak i w biznesie.

Kto jest organizatorem szkoleń?

Wszechnica Edukacyjna Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 27 – firma szkoleniowa współpracująca m.in. przy projektach Ministerstwa Edukacji Narodowej dla nauczycieli i dyrektorów z całej Polski; w 2018 r. w ramach środków unijnych przeszkoliła już kilkuset uczniów i studentów z Warmii i Mazur.

Rodziców zainteresowanych szkoleniami zapraszamy 21.09.2018 r. o godz. 13.00 do Hotelu Wodnik na spotkanie z organizatorami i osobami prowadzącymi szkolenie. Rodzice mogą kontaktować się ze mną pod nr tel. 509 538 899 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Juz we wrześniu 2018 startuje nowy projekt ‘Kariera- Wybieram Swiadomie’. Program skierowny jest do uczniow naszego liceum i ma na celu ulatwic wybor dalszej ścieżki kariery zawodowej poprzez comiesieczne spotkania z absolwentami liceum.

PREZENTACJA z 25.09.2018r.

PREZENTACJA z 16.10.2018r.

PREZENTACJA z 07.11.2018r.

PREZENTACJA z 17.12.2018r.

PREZENTACJA z 08.02.2019r.

PREZENTACJA z 01.04.2019r.

Kto kryje się za projektem Kariera Wybieram Świadomie?

Czas przybliżyć Wam sylwetki pomysłodawców projektu

Pamela Światłowska, absolwentka klasy biologiczno-chemicznej (2007-2010, I LO) opiekunka klasy p.E.Wojciulewicz

- kierunek, uczelnia:  Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed w Gdańsku,  goszczące uczelnie: University of Glasgow(UK), University of Virginia (USA) - Aktualnie: na uczelni Imperial College London (UK).Badania prowadzone z zakresu rozwoju miażdżycy oraz mechanowrażliwości komórek mięśnia sercowego.

Zgodnie z założeniami projektu, chciałaby aby obecni uczniowie liceum świadomie podejmowali decyzję odnośnie dalszej drogi życiowej ale także chce się zwrócić w kierunku promowania oraz wsparcia aplikacji dziewczyn na kierunki inżynieryjne i ścisłe.

Arkadiusz Chrostowski Kilka słów o nim:

- Ukończył 1 LO o profilu humanistycznym następnie rozpoczął czas poszukiwań i kolejno były studia z Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, następnie Teologia na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim, dalej Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim i studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na AWFiS Gdańsk.
- ktualnie studia podyplomowe MBA na uczelni ASBiRO

- Wprowadza w swoim życiu zmiany aby to co robi miało sens! Interesuje się prowadzeniem biznesu, przedsiębiorczością, szkoleniami, rozwojem osobistym, lubi dobre książki oraz szeroko pojęty sport. ?‍♂️?‍♂️?️‍♂️⛹️‍♂️?‍♀️

Podczas wykładu zwróci uwagę na celowość działań oraz czerpanie satysfakcji z życia zawodowego oraz prywatnego!

Arek to wieczny optymista

Śledź nasz profil i podziel sie z nami co chcialbyś uslyszeć na naszych spotkaniach-  https://www.facebook.com/Kariera-Wybieram-%C5%9Awiadomie-498338603952921/