Odsłony: 101

138932637 229080615443625 4525383260319797781 nMłodzież I LO uczestniczy w bezpłatnych ,,Warsztatach ekonomicznych dla młodzieży online'' organizowanych przez Fundację Gospodarstwo Dźwiękiem i Obrazem, a wspieranych przez Narodowy Bank Polski. Warsztaty obejmują:

- Wykład z zakresu edukacji ekonomicznej na bazie prezentacji- historia pieniądza, przyczyny kryzysów ekonomicznych, rola M. Kopernika w ekonomii, rola NBP.

- Wykład - wprowadzenie do improwizacji aktorskiej. Omówienie podstawowych zasad technik improwizacji w odniesieniu do pracy zespołowej;

- Ćwiczenia praktyczne. Ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem współczesnych technik improwizacyjnych, które pomogą utrwalić uczestnikom wiedzę zdobytą podczas wykładu ekonomicznego oraz zwiększą ich umiejętności w zakresie współpracy zespołowej, uwzględniając zadania o tematyce ekonomicznej oraz biznesowej;

- Ćwiczenia grupowe – Dyskusja z uczestnikami po zakończonej części praktycznej, w trakcie której oni samodzielnie dokonają samooceny na temat tego, jak umiejętność improwizacji pomoże im wpłynąć na realizację celów, w tym również tych biznesowych, w przyszłości.

- Wśród uczestników każdej edycji rozlosowane są karty podarunkowej do księgarni, a każda z osób biorących udział w warsztatach otrzyma od Fundacji certyfikat w formie cyfrowej potwierdzający udział w szkoleniu.

Wykładowcy:

- Katarzyna Zielińska – Jaworska (aktorka)

- Anna Janik (aktorka)

- Ewelina Zielińska (ekonomista)

- Paweł Kuna (ekonomista)